B.ilo Poland - Rozwiązania dla biznesu
 

B.ILO POLAND

od wielu lat wspiera boks w Polsce. Pomagamy w organizacji gal, ale też wspieramy poszczególnych zawodników. Jesteśmy także głównym sponsorem portalu branżowego tojestboks.pl, Bokser.org, sponsorujemy także program Fighters, oraz współpracujemy z Tymex Boxing Promotion.

OBECNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z:

EWA BRODNICKA

Mistrzyni Świata WBO. Zawodniczka niepokonana na zawodowych ringach. W swojej karierze sięgała po pas Mistrzyni Europy i tymczasowy pas Mistrzyni Świata.

ŁUKASZ MACIEC

Utalentowany pięściarz wagi półśredniej. Pochodzi i trenuje w Lublinie, zawodnik tamtejszego klubu Paco Team Lublin.

PASQUALE DELLI PAOLI

To młody włoski talent pięściarski. Po zakończeniu kariery amatorskiej, został profesjonalnym zawodnikiem w Meksyku, gdzie osiągnął fantastyczne rezultaty. Nie można przejść obojętnie obok mężczyzny, który zmienia swoje marzenia w rzeczywistość. 

Damian Wrzesiński

Mistrz Polski oraz Międzynarodowy Mistrz Polski. Jeden z czołowych pięściarzy grupy Tymex Boxing Promotion. Na swoim koncie ma wygrane m.in z Michałem Chudeckim, Kamilem Młodzińskim oraz Michałem Leśnikiem. Boxrec klasyfikuje go na 84 miejscu na świecie w swojej wadze.

Stanislaw and Maksymilian Gibadło

Wielokrotni medaliści mistrzostw Polski w boksie. Dla Stanisława i Maksymiliana Gibadło boks jest sportem rodzinnym. Najpierw wiele lat trenował ich tata. Obecnie do walki pomagają im Krzysztof Kucharczyk oraz Bartłomiej Samul. Boks uprawiają od ponad dziesięciu lat. W 2018 roku podpisali kontrakt zawodowy z grupą Tymex Boxing Promotion.

Robert Parzęczewski

Czołowy pięściarz grupy Tymex. Znany z mocnego ciosu zawodnik z Częstochowy ma na swoim koncie wygrane m. in nad byłym mistrzem świata Dimirim Chudinowen, Dariuszem Sękiem czy Patrickiem Mendym. Międzynarodowy Mistrz Polski. Sklasyfikowany na 27 miejscu na świecie w swojej wadze według portalu boxrec.

Tomasz Gromadzki

Polski pięściarz prezentujący wyjątkowo widowiskowy styl walki. Znany z ringowych wojen z Wojciechem Wierzbickim i Mateuszem Rzadkoszem. Łączy treningi bokserskie z prowadzeniem własnego biznesu.

ZAWODNICY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY W PRZESZŁOŚCI

MACIEJ SULĘCKI, ADAM BALSKI, MARIUSZ WACH, KAROLINA ŁUKASIK, RAFAŁ JACKIEWICZ