B.ilo Poland - Rozwiązania dla biznesu
 

B.ILO POLAND

od wielu lat wspiera boks w Polsce. Pomagamy w organizacji gal, ale też wspieramy poszczególnych zawodników. Jesteśmy także głównym sponsorem portalu branżowego tojestboks.pl, Bokser.org, sponsorujemy także program Fighters, oraz współpracujemy z Tymex Boxing Promotion.

OBECNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z:

EWA BRODNICKA

Mistrzyni Świata WBO. Zawodniczka niepokonana na zawodowych ringach. W swojej karierze sięgała po pas Mistrzyni Europy i tymczasowy pas Mistrzyni Świata.

MACIEJ SULĘCKI

Zawodnik przez wielu uznawany na zajlepszego polskiego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe. Niedawno po kontrowersyjnym werdykcie zaliczył swoją pierwszą zawodową porażkę. Dotychczas przez 26 walk był niepokonany. Zwycięzca WBO International.

ŁUKASZ MACIEC

Utalentowany pięściarz wagi półśredniej. Pochodzi i trenuje w Lublinie, zawodnik tamtejszego klubu Paco Team Lublin.

PASQUALE DELLI PAOLI

To młody włoski talent pięściarski. Po zakończeniu kariery amatorskiej, został profesjonalnym zawodnikiem w Meksyku, gdzie osiągnął fantastyczne rezultaty. Nie można przejść obojętnie obok mężczyzny, który zmienia swoje marzenia w rzeczywistość. 

Damian Wrzesiński

Jest absolwentem poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Sporty walki uprawia już od czternastego roku życia. Bokserska kariera Damiana wystartowała na dobre w 2006 roku. Zdobywca Złotej Odznaki 80-lecia WOZB za zasługi dla boksu.

Stanislaw and Maksymilian Gibadło

Wielokrotni medaliści mistrzostw Polski w boksie. Dla Stanisława i Maksymiliana Gibadło boks jest sportem rodzinnym. Najpierw wiele lat trenował ich tata. Obecnie do walki pomagają im Krzysztof Kucharczyk oraz Bartłomiej Samul. Boks uprawiają od ponad dziesięciu lat. W 2018 roku podpisali kontrakt zawodowy z grupą Tymex Boxing Promotion.

Robert Parzęczewski

Czołowy pięściarz grupy Tymex. Znany z mocnego ciosu zawodnik z Częstochowy ma na swoim koncie wygrane m. In nad Dariuszem Sękiem, Andrzejem Sołdrą czy mistrzem Kanady Timem Croninem.

ZAWODNICY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY W PRZESZŁOŚCI

ADAM BALSKI, MARIUSZ WACH, KAROLINA ŁUKASIK, RAFAŁ JACKIEWICZ