B.ilo Poland - Rozwiązania dla biznesu
 

Genua

Dom jednorodzinny z dużym widokiem na ogród i morze Sori na Riwierze Liguryjskiej, położony w cichej i spokojnej okolicy. Główny budynek jest rozłożony na trzech piętrach z bezpośrednim dostępem do ogrodu. Na parterze znajduje się dwuosobowa sypialnia (studio) z podwójną rozkładaną sofą, łazienką, aneksem kuchennym oraz bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Na pierwszym piętrze salon-jadalnia ze stołem, krzesłami dla 8-10 osób i podwójną rozkładaną sofą. Dodatkowo niezależna kuchnia ze stołem i krzesłami. Na drugim piętrze znajduje się dwuosobowa sypialnia, z dwoma pojedynczymi łóżkami, które można przekształcić w podwójne łóżko z widokiem na taras. Obok sypialnia z łóżkiem piętrowym. Oba pokoje mają widok na morze. Na trzecim piętrze jest sypialnia dwuosobowa z możliwością dostawki (pojedyncze łóżko małżeńskie) oraz łazienka z prysznicem posiadająca okno. Dom jest idealnym rozwiązaniem dla dwóch rodzin, które chcą pozostać razem.

powierzchnia/surface: 140m²

3 łazienki / 3 bathrooms

Aneks kuchenny / fully equipped kitchen

4 sypialnie dla 10 osób/ 4 bedrooms for 10 people

Darmowe WI-FI / Free Wi-Fi

Suszarka do włosów / hair dryer

Ręczniki / Towels

telewizor / TV

klimatyzacja / air conditioning

Blue Star to największy apartament. Znajduje się on na 1 piętrze z widokiem na ogród i morze. Pokoje są jasne, przestronne i mogą pomieścić do ośmiu osób. Dwie sypialnie posiadają łóżka typu queen (160 cm i 140 cm). Salon z dwoma dużymi rozkładanymi sofami.
Apartament obejmuje także dużą kuchnię, wyposażoną we wszystkie niezbędne akcesoria. W wolnej chwili goście mogą zrelaksować się na małym balkonie z widokiem na morze, co sprawia, że jest to idealne miejsce na śniadania. W salonie znajduje się telewizja satelitarna oraz odtwarzacz DVD. Dom jest obsługiwany przez bezpłatne wifi i kabel Ethernet.

powierzchnia/surface: 75m²

2 łazienki / 2 bathrooms

Aneks kuchenny / fully equipped kitchen

2 sypialnie dla 6 osób/ 2 bedrooms for 6 people

Darmowe WI-FI / Free Wi-Fi

Suszarka do włosów / hair dryer

Ręczniki / Towels

telewizor / TV

klimatyzacja / air conditioning