B.ilo Poland - Rozwiązania dla biznesu
 

Florencja

Apartament w centrum Florencji między SMN a Central Market cechuje elegancka, antyczna atmosfera z nowoczesnymi udogodnieniami. Mieszkanie jest antresolą, dlatego maksymalna wysokość wynosi od 220 do 240 cm. Nieruchomość podzielona jest na dwie niezależne jednostki na tym samym podeście, z wejściami skierowanymi do siebie. Pokoje są ciche i przytulne. Mieszkanie posiada dwie łazienki, a także w pełni wyposażona kuchnię kuchnię a także balkon.

powierzchnia/surface: 70m²

2 łazienki/ 2 bathrooms

Aneks kuchenny / fully equipped kitchen

2 sypialnie dla 7 osób/ 2 bedrooms for 7 people

Darmowe WI-FI / Free Wi-Fi

Suszarka do włosów / hair dryer

Ręczniki / Towels

telewizor / TV

klimatyzacja / air conditioning

Jasny apartament z ogrodem w centrum Florencji znajduje się w zabytkowej dzielnicy San Niccolò. Położony na parterze, w pełni umeblowany oraz wyposażony. W pobliżu znajduje się parking samochodowy. Duże okna pokoi wychodzą na cichy i relaksujący wspólny ogród obiektu. Ponadto apartament posiada taras. Pościel oraz ręczniki wliczone są w cenę.

powierzchnia / surface: 90m2

2 łazienki / 2 bathrooms

Aneks kuchenny / fully equipped kitchen

2 sypialnie dla 5 osób / 2 bedrooms for 5 people

Darmowe WI-FI / Free Wi-Fi

telewizor / TV

Książki / Books

Mieszkanie znajduje się w zabytkowej dzielnicy San Frediano, obok Ogrodów Boboli, w idealnym miejscu do zwiedzania historycznego i kulturalnego centrum miasta, w pobliżu muzeów, restauracji, sklepów z antykami, supermarketów, aptek, lokalnych rynków. W 5 minut pieszo można dotrzeć do Piazza Pitti i Ponte Vecchio i wszystkiego, co interesujące. Dom składa się z wyposażonej kuchni, salonu z rozkładaną sofą (2 fotele), sypialni z podwójnym łóżkiem oraz łazienki.

powierzchnia/ surface: 50m2

1 łazienka/ 1 bathrooms

1 sypialnia dla 4 osób/ 1 bedroom for 4 people

Darmowe WI-FI / Free Wi-Fi

Suszarka do włosów / hair dryer

telewizor / TV