B.ilo Poland - Rozwiązania dla biznesu
 

Chcesz spędzić Święta Bożego Narodzenia po za domem i szukasz miejsca na nocleg?

Z naszą pomocą możesz przeżyć ten magiczny czas w takich miejscach jak Paryż, Rzym, Barcelona i wiele innych. Sprawdź naszą świąteczną ofertę!

Rzym

Rzym  od starożytności nazywany jest mianem Wiecznego Miasta, dziś pełni rolę stolicy Włoch i przyciąga tłumy turystów, którzy zachwycają się jego rozlicznymi zabytkami, takimi jak Koloseum, Forum Romanum czy Fontanna di Trevi.

WEJDŹ

Neapol

Urok Neapolu tkwi w jego niepowtarzalnym klimacie, w wąskich uliczkach i starych  zabytkowych kamienicach. Neapol leży w południowych Włoszech, nad Zatoką Neapolitańską, i jest stolicą regionu Kampania. Neapol jest jednocześnie idealnym punktem wylotowym na resztę regionu.

WEJDŹ

Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio położna jest w pięknym dorzeczu pomiędzy grupą Dolomit—w Brenta’s i lodowców na Adamello i Presanelli. Ośrodek znajduje si« na wysokości 1550 m i jest jednym z najważniejszych kompleks—w narciarskich we Włoszech i w¸oskich Alpach.

WEJDŹ

Genua

Genua to miasto w północno-zachodniej części Włoch nad Morzem Śródziemnym, u stóp Apeninu Liguryjskiego i Alp Liguryjskich. Główne atrakcje turystyczne miasta to stara latarnia morska, katedra San Lorenzo, Palazzo Reale i Palazzo Bianco.

WEJDŹ

Wiedeń

Wiedeń to stolica Austrii położona nad Dunajem, będąca największym miastem w tym kraju. Historyczne centrum miasta zostało w całości wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zobaczymy tam wiele zabytków ze wszystkich epok historycznych.

WEJDŹ

Londyn

Londyn to stolica Zjednoczonego Królestwa i największe miasto w Unii Europejskiej. Jest on jednym z najważniejszych światowych centrów biznesowych, finansowych i kulturalnych. Znajdziemy tu także wiele zabytków i ciekawych muzeów.

WEJDŹ

Paryż

Położony nad  Sekawną Paryż jest nierzadko nazywany  również „miastem zakochanych”, ze względu na swój niepotarzany, artystyczny klimat. Paryż jest europejską stolicą mody oraz siedzibą organizacji międzynarodowych.

WEJDŹ

Barcelona

Barcelona to stolica Katalonii i drugie najwiękse miasto Hiszpanii. Położone blisko wybrzeża Costa Brava, jest jedym z najchętniej odwiedzanych ośrodków miejskich w Europie. Znane przede wszystkim dzięki architekturze Gaudiego i FC Barcelona, ma do zaoferowania znacznie więcej.

WEJDŹ
City
of art

Florencja

Florencja, miasto sztuki i pięknej zabudowy, oferujące wiele atrakcji, zabytków oraz niesamowitych widoków. Położona w środkowych Włoszech, nad rzeką Arno u podnóża Apeninów, uznawana jest za stolicę Toskanii.

WEJDŹ

Mediolan

Mediolan kojarzony jest przede wszystkim jako stolica mody i designu, a także zachwycającej architektury. Symbolem miasta jest Katedra Narodzin św. Marii, która do największych kościołów na świecie.

WEJDŹ

Rzym

Rzym od starożytności nazywany jest mianem Wiecznego Miasta, dziś pełni rolę stolicy Włoch i przyciąga tłumy turystów, którzy zachwycają się jego rozlicznymi zabytkami, takimi jak Koloseum, Forum Romanum czy Fontanna di Trevi.

WEJDŹ

Wenecja

Wenecja to miasto jedyne w swoim rodzaju. Położone jest na bagnistych wysepkach Adriatyku. Wyjątkowa architektura i nietypowe położenie miasta sprawiły, że zostało ono w całości wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

WEJDŹ

Siena

Siena to jedno z najpiękniejszych, włoskich miast. Położone w sercu Toskanii, pełne średniowiecznych śladów przeszłości zachwyca architekturą i wyjątkową atmosferą. To klimatyczne i urzekające na każdym kroku miasto najlepiej zwiedza się powoli, na własną rękę, co chwilę gubiąc się w zabytkowych zaułkach.

WEJDŹ

Como

Como to miasto w północnych Włoszech, położone nad jednym z najbardziej malowniczych w¸oskich jezior o tej samej nazwie. Miasto włoskie nazywane jest dzięki lokalizacji w Alpach rajem na ziemi.

WEJDŹ

Neapol

Urok Neapolu tkwi w jego niepowtarzalnym klimacie, w wąskich uliczkach i starych  zabytkowych kamienicach. Neapol leży w południowych Włoszech, nad Zatoką Neapolitańską, i jest stolicą regionu Kampania. Neapol jest jednocześnie idealnym punktem wylotowym na resztę regionu. Pompeje, Wezuwiusz, wyspa Capri – to tylko niektóre z możliwości.

WEJDŹ

Lukka

Lukka wedle niektórych przewodników Lukka to najpiękniejsze miasto Toskanii. Lukka posiada wszystkie cechy toskańskiego miasta: renesansowe mury obronne, sielski spokój mieszkańców, cudowną, dużą starówkę, wspaniałe restauracje, mnóstwo zabytków i liczne typowo włoskie sklepiki z winem, pamiątkami i dziełami sztuki.

WEJDŹ

Katania

Katania zwana jest Mediolanem południa. Jest jednym z największych i najważniejszych miejscowości Sycylii. Usytuowana jest nad morzem, natomiast to, co na pewno czyni ją wyjątkową, to bliskość największego aktywnego wulkanu w Europie – Etny.

WEJDŹ

San Remo

San Remo znajduje się w regionie Liguria w prowincji Imperia na tzw. „włoskiej riwierze”. Położenie San Remo nad Morzem Śródziemnym, a z drugiej strony – pod Alpami sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe i godne odwiedzenia.

WEJDŹ

San Teodoro

Nadmorskie miasteczko San Teodoro znajdujące się w regionie Sardynia, to propozycja głównie dla tych, którzy pragną odpocząć od zgiełku i szybkiego tempa życia. Cisza i spokój sprzyjają wypoczynkowi, a piaszczyste plaże zachęcają do kąpieli morskich i słonecznych.

WEJDŹ

Cefalù

Cefalù, jedna z najpiękniejszych wiosek we Włoszech, jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc wypoczynkowych i kurortów na wyspie. Znajduje się na północnym wybrzeżu Sycylii, około 70 km od Palermo . Miasto jest zdominowane przez monumentalną skałę, która wznosi się na wysokość 270 metrów

WEJDŹ

Taormina

Taormina w oczach wielu jest jednym z najpiękniejszych miasteczek Sycylii, a na pewno tym najciekawiej położonym. Historyczne stare miasto znajduje się na wysokim wzgórzu tuż przy wybrzeżu Morza Jońskiego. Z drugiej strony, w oddali, widoczny jest wulkan Etna. Nad tym aktywnym wulkanem często unosi się chmura dym, a w miesiące zimowe pokryty jest śniegiem.

WEJDŹ

Mascali

Mascali to miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Sycylia. Mascali oferuje mnóstwo ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych zarówno na wycieczkę po mieście jak i pobyt weekendowy. Do najważniejszych zabytków wsi są Matka Kościół San Leonardo Abate

WEJDŹ

Livigno

Livigno to jeden z najlepiej przygotowanych ośrodków narciarskich w Europie. To włoskie miasteczko otaczają dwa masywy górskie: Mottolino i Carosello praktycznie zawsze nasłonecznione i naśnieżone. Idealne miejsce do jazdy na nartach.

WEJDŹ

Cortina

Cortina d’Ampezzo, to jeden z najważniejszych i najsłynniejszych kurortów narciarskich we Włoszech. Każdego roku odbywają się tu igrzyska o puchar narciarski, w wyścigu na stokach Stratofane. Cortina d’Ampezzo ma opinię najmodniejszego ośrodka narciarskiego we Włoszech.

WEJDŹ

San Vito di Cadore

San Vito di Cadore to górskie miasteczko w północnej części regionu Veneto, niedaleko Wenecji, położone u podnóża majestatycznych szczytów w rozległej zielonej dolinie w samym sercu Dolomitów Belluno. Idealna destynacja zarówno w czasie lata, jak również zimowych ferii.

WEJDŹ

Canazei

Canazei to miejscowość Trydent-Górna Adyga, w prowincji Trydent. Znajduje się tam stacja narciarska u stóp masywu Sella. Wyposażona jest w liczne wyciągi narciarskie, idealne miejsce na śnieżne przygody.

WEJDŹ

Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio położna jest w pięknym dorzeczu pomiędzy grupą Dolomit—w Brenta’s i lodowców na Adamello i Presanelli. Ośrodek znajduje si« na wysokości 1550 m i jest jednym z najważniejszych kompleks—w narciarskich we Włoszech i w¸oskich Alpach.

WEJDŹ

Ortisei

Ta niewielka miejscowość położna w Dolomitach jest jednym z trzech głównych ośrodków narciarskich w regionie Val Gardena. Miejscowość ta znana z bardzo dobrych stoków narciarskich.

WEJDŹ

Selva di Val Gardena

Otoczona górami Sella i Sassolungo jest jedną z najbardziej znanych i popularnych wiosek w Alpach. Unikalne szczyty i fascynujące krajobrazy zachęcają do chodzenia lub wspinaczki, do jazdy na rowerze górskim lub do paralotni.

WEJDŹ

Courmayeur

Courmayeur, na końcu włoskiej doliny Aosta, obok tunelu Mont Blanc z Chamonix, jest miejscem wymarzonych, narciarskich wakacji. Znajdują się tu łatwiejsze oraz trudniejsze trasy, w wysokich górach – dla zaawansowanych narciarzy.

WEJDŹ